Сервіс тимчасово недоступний

В даний час сайт недоступний з технічних причин. Спробуйте через кілька хвилин

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Найшвидший кредит в Україні

Зараховуємо гроші на карту через 10 хвилин після оформлення заявки

Сума
1,500 грн 5,000 грн
Термін
3 дні 30 днів
Ви берете
2,000 грн
До повернення
грн
Відсотки
грн
На термін
10 дней
Дата повернення
07 февр. 2023
Ви берете
2,000 грн
До повернення
грн
Відсотки
грн
На термін
10 дней
Дата повернення
07 февр. 2023

Всього виданокредитів

Всього видано
кредитів

Видано за день

кредитів

Видано за місяць

кредитів

Видано за рік

кредитів

Переваги кредиту MONETKA

Оформіть заявку і через 10 хвилин гроші будуть у Вас

Цілодобова робота сервісу

Пролонгація кредита

Чесний договір

Заповніть заявку

Процес займає кілька хвилин, а при повторному зверненні - кілька кліків

Дочекайтеся рішення

Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email

Отримайте гроші

При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку


Кредит онлайн від MONETKA

MONETKA - сервіс, завдяки якому Ви швидко вирішуєте свої фінансові питання. Ви отримуєте гроші тоді, коли вони необхідні Вам найбільше. Ми економимо Ваш час. Для цього ми намагаємося зробити отримання кредиту простим для кожного: потрібен лише доступ до інтернету і дані клієнта, а для отримання коштів - банківська карта, на яку будуть зараховані гроші. Ми приймаємо заявки цілодобово і без вихідних.

Нам неважливо, яка у Вас заробітна плата, адже ми готові допомогти Вам у важких ситуаціях. Наше завдання - надавати швидку кредитну допомогу. Досить десяти хвилин, щоб оформити кредит в режимі онлайн. Вам необхідно вибрати суму, яку хочете взяти і встановити термін її погашення, а кредитний калькулятор відразу все розрахує.

Для підписання договору Вам не доведеться їхати до нас в офіс і стояти в чергах. Для отримання кредиту Вам знадобиться хороший інтернет і банківська карта, більше нічого.

УМОВИ КРЕДИТНОГО ПРОДУКТУ MONETKA

Мікрокредит Кредит без застави
Сума Від 300,00 гривень до 6 700,00 гривень Від 6701,00 гривень до 25000,00 гривень
Процентна ставка 3,5% на день - стандартна процентна ставка (1277,5% річних. Реальна річна процентна ставка - від 620776,63% до 18868680,16%). 3,5% на день - стандартна процентна ставка (1277,5% річних. Реальна річна процентна ставка - від 620776,63% до 18868680,26%).
Строк погашення кредиту В кінці строку
Строк договору кредиту Від 3-х до 30 днів
Цільова група споживачів Громадянин України;
досяг повноліття – 18 (вісімнадцяти) років;
має повну дієздатність і правоздатність;
має реєстрацію місця проживання на території України;
не зареєстрований і не проживає на постійній основі в населених пунктах на непідконтрольній території України, визначеній чинним законодавством України;
має відкриту на власне ім’я платіжну картку в українському банку;
має діючий документ, що засвідчує особу
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн режимі. Отримання кредиту рахунок банківської платіжної карти
Обов’язкові умови Ідентифікація та верифікація особи клієнта з використанням дистанційних способів верифікації
Право на відмову від договору Позичальник має право протягом 14 календарних днів з дня укладення кредитного договору відмовитися від договору без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів. Про намір відмовитися від кредитного договору Позичальник повідомляє Кредитодавця у письмовій формі (у паперовому вигляді або у вигляді електронного документа, створеного згідно з вимогами, визначеними Законом України "Про електронні документи та електронний документообіг") до закінчення строку 14 денного строку з дати укладення кредитного договору. Якщо споживач подає повідомлення не особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або подане і підписане представником за наявності довіреності на вчинення таких дій. Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від кредитного договору Позичальник зобов’язаний повернути кредитодавцю грошові кошти, одержані згідно з цим договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою кредитним договором. Будь яких інших платежів за відмову від кредитного договору Позичальник не сплачує. У разі, якщо Позичальник надіслав належним чином повідомлення про відмову від кредитного договору та не повернув отриману суму кредиту та нараховані відсотки відповідно до кредитного договору, то кредитний договір продовжує свою дію.
Право достроково виконати/ розірвати/припинити договір За умови сплати суми кредиту та процентів за весь період фактичного користування
Інформація про наявність, перелік і вартість супровідних послуг фінансової установи Супровідні послуги відсутні
Продовження строку дії 1. В продовж терміну Договору Позичальник має право продовжити строк його дії (зробити пролонгацію) сплативши нараховані проценти по Кредиту (до закінчення терміну Договору), при цьому продовження відбувається на строк зазначений у Договору при отриманні Кредиту, та діє з дати сплати нарахованих процентів за Договором.
2. В продовж терміну дії Договору Позичальник має право скористатися послугою пролонгації «за комісію» (до закінчення терміну Договору), сплативши комісію у розмірі 250,00 гривень, яка відображена в особистому кабінеті. Строк пролонгації Договору «за комісію» становить 7 днів.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ КОРИСТУВАННЯ МІКРОКРЕДИТОМ ТА КРЕДИТОМ БЕЗ ЗАСТАВИ

-У разі користування споживчим кредитом, Позичальник бере на себе обов’язок повернути споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування споживчим кредитом.

- У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит та неповернення Позичальником суми кредиту/його частини в встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати плату за неправомірне користування грошовими коштами за ставкою визначеною в договорі від неповернутої суми споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

- Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі. Фінансова компанії передає інформацію про порушення виконання зобов’язань за договором до Бюро кредитних історій.

- Споживач для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

- Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

- Споживач може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації звернувшись до ТОВ «ФК «РІАЛЬТО» в особистому кабінеті на веб-сайті https://monetka.ua/.

- Позичальник попереджений про те, що при погашенні кредиту/відсотків по кредиту може нести додаткові витрати, що залежать від обраного споживачем способу сплати (комісії за переказ коштів, що визначені банківськими/фінансовими установами за допомогою яких здійснюється переказ коштів).

- Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи.

- Товариство має право відступити права вимоги за кредитним договором шляхом укладання договору факторингу та/або договору відступлення права вимоги, згідно умов кредитного договору.

- У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит Товариство має право звернутися до суду в порядку, встановленому чинним законодавством України.

З Правилами надання грошових коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, через мережу інтернет, примірним договором, істотною інформацією про істотні характеристики надання кредиту, Порядком інформування споживача, Положенням про порядок роботи із зверненнями громадян та захисту прав споживачів фінансових послуг, Положенням про порядок роботи із зверненнями громадян та захисту прав споживачів фінансових послуг, Попередженням про можливі наслідки користування кредитом можливо ознайомитись за цим посиланням

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 3,5% , Річна процентна ставка (365 днів) = 1277,50%, Реальна річна процентна ставка = 5717089,2%, Сума позики – 1000,00 грн.., Строк користування позикою – 10 днів., Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 3,5 / 100 = 35,00 грн., Відсотки за 10 днів = 35,00 грн. х 10 днів = 350,00 грн., Сума процентів до повернення – 350,00 грн.

Прострочення

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, клієнт сплачує 3,5% в день (1277,50%) річних від суми не поверненого кредиту.

Терміни погашення кредиту на MONETKA

Мінімальний строк кредиту - 3 дні., Максимальний строк кредиту - 30 днів., Орієнтовна річна процентна ставка становить 1277,50%